Loading...
Marketing

برای آگهی های بازاریابی شخصی خود در آژانس دیجیتال فکر می کنید؟

آیا فقط مشتاقانه در مورد دارایی وب خود فرسوده شده اید؟ آیا به دلیل تلاش برای جای دادن رسانه های اجتماعی در برنامه زندگی عروسی پرتلاطم ، آیا می خواهید موهای خود را بیرون بیاورید؟ شما می دانید که “متخصصان” می گویند شما واقعاً به یک حضور آنلاین احتیاج دارید ، زیرا می دانید که وب سایت شما اولین تأثیر کسب و کار شما در بسیاری از عروسها است به جای برخی از چهره ها برای جلسات روبرو ، با این حال ، شما دقیقاً نحوه ایجاد یک وب سایت را ندارید . علاوه بر این ، چه کسی می خواهد پول بیش از حد بدست آمده را بدست آورد که دارای یک معلم وب است که قصد دارد آژانس دیجیتال مارکتینگ  شما را با تکنیک مکالمه و نیکل و هزینه برای هر به روزرسانی کوچک اشتباه گرفته و برای کمک به شما تغییر دهد؟

تحقیقات می گوید از هر پنج مصرف کننده فقط یک نفر اتومبیل خود را در نزدیکی اینترنت فروشندگان مستقر می کند. برای به دست آوردن سهم بازار ، اطمینان حاصل کنید که باید قبل از ورزشکاران خود ، با این مشتریان تماس بگیرید. بیشتر فروشندگان می توانند در خواب تبلیغات انجام دهند. واقعیت ساده این است که فروشنده ای که آن را با دیجیتال که ممکن است تسلط داشته باشد ادغام می کند. مدیر Instagram کشف کنید که چگونه همه قطعات با هم ادغام شده اند بسیار هیجان انگیز است. وبلاگ نمایندگی با توییتر ارتباط برقرار می کند. کلمات کلیدی جستجو از سایت باعث افزایش رتبه وب سایت شخص می شوند. شما یک شبکه اجتماعی قدرتمند ایجاد می کنید که انگشتان خود را تا بازار گسترش می دهد.

1) ورود مستقیم به صفحات فیس بوک وجود ندارد. اگر تمایل داشته باشید از تولید تیزرهای تبلیغاتی آمار صفحه فیس بوک آگاه باشید و از شخص وب سایت های خود رمز عبور بخواهید ، مطمئناً احتمالاً به شما توصیه می کند که در نهایت صفحه از دسترسی به حساب کاربری با دسترسی مدیر دسترسی داشته باشد. وضعیت مدیر به طور کامل در حساب شخصی شما وجود دارد ، که به شما امکان می دهد باطل را ببینید.

پاسخ: گیرنده ها درست است. من برای کمک به “غرفه فناوری” ال گور استخدام شدم. بنابراین در آنجا ، در سرمای شدید ، در یک چادر ، نزدیک یک ایست بازرسی ، جایی که یک مأمور سرویس مخفی یک ماشین را با اسناد متوقف می کرد ، و سپس یکی را روی چوب می گرفت ، به عنوان یک معیار برای دیدن چیزهای بد پنهان شده زیر ماشین. یادم می آید که فکر می کردم که چقدر مطمئن هستم که او واقعاً چیزهای زیادی زیر آن ماشین ها نمی بیند. سریعتر به خانه رسیدم و آن را آزمایش کردم ، تمام آنچه را که می توانید تماشا کنید حاشیه بیرونی مسائل است – تقریباً هیچ وقت. این امر جای زیادی برای پنهان کردن نکات خطرناک باقی می گذارد. و من به این فکر کردم که چگونه می توان این کار را انجام داد ، اما به روشی که می تواند تقریباً تا حد ممکن در قسمت زیرین کل موتور را ببیند.

بنابراین یک فروشنده عروسی دقیقاً چه کاری باید انجام دهد؟ شاید شما قبلاً چند صد دلار پول جمع کرده اید تا یک طراح وب سایتی برای شما آماده کند ، اما اگرچه آژانس بازاریابی دیجیتال خوب به نظر می رسد اما شما را با مشتری ایده آل شما ارتباط نخواهد داد؟ یا شاید شما همسر یا دوستی را استخدام کرده اید که برای شما فقط چند دلار یک صفحه وب درست کرده است و عاشق شکل ظاهری آن نیستید ، اما آیا نباید احساسات کسی را جریحه دار کنید؟

با این حال ، اشکال دیگری نیز وجود دارد که کمتر درگیر تبلیغات و بازاریابی آنلاین می شوند. روش هایی که به ارائه دهنده تبلیغ شخص ثالث اعتماد ندارند و فروشگاه آنلاین شما را بهبود می بخشند. به دنیای بهینه سازی نتایج جستجو خوش آمدید. از جمله محبوبیت بیشتر وب سایت شما در بین موتورهای جستجو و جستجوگران است.

کم هزینه ترین گزینه های پستی را انتخاب کنید. اینجا جایی است که اندازه کارت شما می تواند به شما کمک کند. چسباندن به کارت پستال 4×6 “واجد شرایط است که در آن کارتهای کوچک با نرخ کلاس اول کاهش می یابد. هنگامی که کارت بزرگتر است ، 5×7 تا 6×11” ، با نرخ های انبوه مورد علاقه همراه باشید. اگرچه کمی کندتر است ، اگر کمپین خود را برای مناطق محلی ارسال می کنید و چاپگر به شما نزدیک است ، معمولاً ظرف چند روز کارتهای خود را در صندوق های پستی دارید. علاوه بر این می توانید کمپین های خود را طوری برنامه ریزی کنید که زمان تحویل کندتری داشته باشند.

قبل از اینکه بازاریابی خود را به هر آژانس واگذار کنید ، باید قبل از این در مورد خود شفاف سازی کنید. مقالات محتوایی نمی دانند چه چیزی را ترجیح می دهید از طریق اکوسیستم آنلاین دریافت کنید ، ممکن است از اثرات آن راضی نباشید. چرا؟ چون قادر به اندازه گیری آن نخواهید بود! بنابراین ، همه گفته و انجام شده ، با یک آژانس بازاریابی اینترنتی ادامه دهید. فقط مطمئن شوید که به خوبی شناخته شده است که چه کسی در آن زمان انجام می دهد.