Loading...
Business

پنج گیاه خانگی که می توانند کیفیت هوای داخل را بهبود بخشند

گیاهان خانگی معمولاً در دفع هوای آلاینده ها و سموم از کمکی کنندگان غافل می شوند. گیاهان داخل سالن معمولاً به عنوان وسایل تزئینی دیده می شوند اما ثابت شده است که این پنج گیاه خانگی در فیلتر کردن هوای داخل خانه بسیار م effectiveثر است. هوای پاک از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا بسیاری از شرایط پزشکی مانند سردرد ، تحریکات چشم ، آلرژی و مشکلات تنفسی را کاهش می دهد. در اینجا پنج گیاه داخلی وجود دارد که می تواند خانه سالم تری برای هر خانواده ایجاد کند.

آرکا نخل مطالعه اخیر ناسا این گیاه را گل میخک هندی به عنوان بهترین گیاه تصفیه کننده هوا رتبه بندی کرده است. می توان بر روی Areca حساب کرد تا هر خانه یا محل کار در زمان خشک خشک باشد و به طور مداوم سموم شیمیایی را از هوا خارج کند. در طول زمستان ، می تواند به معنای واقعی کلمه جایگزین استفاده از مرطوب کننده های برقی شود!

پیچک انگلیسی. پیچک انگلیسی مناسب برای محیط های بسیار خشک است. WebMD اخیراً اظهار داشت كه 60٪ از قالب موجود در هوا فقط شش ساعت پس از آوردن گیاه به داخل اتاق از بین می رود. بعلاوه ، 58٪ از تمام مدفوع حیوانات خانگی هوا توسط این گیاه به دام افتاده است! افرادی که مبتلا به آسم ، آلرژی یا تمایل به تمیز کردن هوا و هوای تازه تر هستند ، خوب است که به انگلیسی Ivy ضربه بزنند!

نخل بامبو این نخل کوچک که به نخل نی نیز معروف است ، در فضاهای داخلی سایه دار رونق می گیرد و اغلب گل و توت های کوچک تولید می کند. این در لیست لیست گیاهان بهترین برای فیلتر کردن بنزن و تری کلرواتیلن قرار دارد.

Warneck Dracaena. با آلاینده های مرتبط با لاک الکل و روغن های موجود دراکنا مبارزه کنید. Warneckii به راحتی در داخل رشد می کند ، حتی بدون نور مستقیم خورشید. با تشکیل برگهای راه راه به صورت دسته ای از بالای یک ساقه نازک ، این گیاه خانگی می تواند چشمگیر باشد ، مخصوصاً اگر به قد بالقوه خود یعنی دوازده پا برسد.

آزالیا برای مبارزه با فرمالدئید از منابعی مانند تخته سه لا یا عایق کف ، این درختچه گلدار زیبا را به هر خانه ای بیاورید. از آنجا که آزالیا در مناطق خنک حدود 60 تا 65 درجه بهترین عملکرد را دارد ، گزینه خوبی برای بهبود هوای داخلی در زیرزمین است. اما فراموش نکنید که آزالیا در زیر نور آفتاب رشد می کند بنابراین برای بالغ شدن گیاه هر از گاهی به نور خورشید نیاز است.